Paczący

poniedziałek, 5 grudnia 2011

Winter boots

Hej!
Po butach na jesień o tej porze roku przyszedł czas na buty zimowe. Chodziłam koło nich i chodziłam aż w końcu wychodziłam przecenę:) Wcześniej kosztowały 177zł w moim Tesco Extra a kupiłam je za 123zł :)
Są niewiarygodnie ciepłe, ze skóry, w środku mają futerko, z boku dwie klamerki, podeszwę "na traktorze" więc nie będę się ślizgać. Dodatkowym atutem jest możliwość wywinięcia cholewki. Spokojnie mieszczą w cholewce nogawki spodni.

Hi!
It's time for winter boots. Which I found ome time ago in Tesco Extra. I wanted to buy them but always I passed by and waved to them. Finally they were on a sale so I had no more doubts. They're leather, with a very warm fur inside, two buckles and you can turn the shank down. I'm sure I want fall down wearing them on a slippery road. They're totally awesome!Kocham je od pierwszego wejrzenia!!! No i jeszcze ta okazja. Były jeszcze czarne z brązową podeszwą, jakby przezroczystą, ale te podobały mi się o wiele bardziej.

Do ich impregnacji używam sprayu Kiwi nano. Chroni przed wilgocią. Najlepiej spryskać buty przed pierwszym wyjściem z domu. Spryskać w pewnej odległości i zostawić na pół godziny. Nadaje się również do skórzanych torebek i wszystkich innych wyrobów z tego materiału.

To protect them from the rain anf snow I used Kiwi spray with nano technology. It's always good to use such products before you go out for the first time. It's also great for bags, pursed, belts, and all leather things. Spray it all over your shoes or other stuff in about 40cm and leave it for 30 minutes.
Take care!

Pozdrawiam!

4 komentarze:

To nie jest miejsce na autopromocję! Sfrustrowanym dziękujemy!
Komentarze zawierające w sobie słowo "Obserwujemy" z miejsca są usuwane.

:*

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...