Paczący

piątek, 23 grudnia 2011

Wesołych Świąt! Merry Christmas!


Kochane...

Z tej okazji, że już jutro Wigilia a po niej Boże Narodzenie, składam Wam najszczersze życzenia: bądźcie szczęśliwe, pełne energii, zdrowia; kochajcie i bądźcie kochane, bo nie ma chyba nic piękniejszego; spełniajcie swoje marzenia, a także marzenia innych; spotykajcie tylko życzliwych ludzi na swojej drodze; wierzcie w siebie; bądźcie dla siebie dobre, wyrozumiałe i akceptujcie siebie, bo jesteście jedyne w swoim rodzaju!!!
Kolejny post niestety nie wiem kiedy, bo czuję się strasznie (psychicznie), nie wiem dlaczego, może aura, hormony, brak pracy, chyba wszystko po kolei... Ale wierzę, że będzie dobrze! Tym z Was, które też cierpią na smutki i mają różne troski, mówię, żeby się nie poddawały i żeby mimo wszystko cieszyły się z tego, co mają.
Bardzo gorąco Was pozdrawiam i ściskam!!! Buźka:*

Dear Girls...
Since it's Christmas, I wish you happiness, energy, health, love, dream come true, only good people in your lives. Be good for yourselves, be lenient to yourselves and accept yourselves because you are the one and only!!!
Next post will appear I don't know when, because I feel really bad (physically). May be it's the weather, hormones, lack of work or these three together... But I believe it'll be ok! To those of you who feel the same, I say: Don't give up and be happy about what you already have.
Lots of love and warmth!!! Kisses xoxo

4 komentarze:

 1. Zapraszam Cię do udziału w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie ;)

  http://monalisamakeup.blogspot.com/2012/01/ogaszam-konkurs.html

  Do wygrania fajne zestawy kosmetyków.

  Pozdrawiam,
  Monika ;)

  OdpowiedzUsuń

To nie jest miejsce na autopromocję! Sfrustrowanym dziękujemy!
Komentarze zawierające w sobie słowo "Obserwujemy" z miejsca są usuwane.

:*

Zobacz też

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...